 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
 FSP350-40UGBBD charger
Certification ISO 9001, RoHS, CE
Replacement Adapter FSP FSP350-40UGBBD 350W for FSP FSP350-40UGBBD 10Pin Double 6+2P
SKU: FSP17172-GSB580_Se In Stock! ETA: 3-7 business days!
( Viewed: 764 )
Reliability and security
Safety and conformity certificates
  • Condition:Brand New
  • SKU: FSP17172-GSB580_Se
  • AC Input:100-240V 6-3A 50-60Hz
  • DC Output:
  • Power:350W
  • Warranty:Full 12 Months Warranty and 30 Days Money Back
  • Your order will be dispatched within 48 hours.
  • Warranty
Compatible Part Numbers
FSP350-40UGBBD
Compatible Model Numbers
for FSP FSP350-40UGBBD 10Pin Double 6+2P
Multiple Security Protection
Tags:FSP FSP350-40UGBBD Power Supply,Cheap FSP350-40UGBBD,FSP350-40UGBBD SG adapter,FSP FSP350-40UGBBD Chargers, 350W FSP FSP350-40UGBBD,replace FSP350-40UGBBD,rechargeable FSP350-40UGBBD,FSP FSP350-40UGBBD 10Pin Double 6+2P.
Shipment Methods
Shipping & Handling
Free Shipping on All Products
Estimated Delivery Time:3 - 7 Business Days
Shipping rates: Our rates include the expenses of shipping, handling and the high quality packaging.
Payment Methods
Payment Methods
1-Year Warranty
30-Day Money Back Guarantee
The new FSP FSP350-40UGBBD 10Pin Double 6+2P adapter should be charged fully and discharged to lower 5-10% for 5-6 times for normally perform. Traditional 7-Day Money Back Guarantee cannot meet test needs enough. To this end, we extend the warranty from 7-day to 30 days.
100% Security Payment
Your privacy and security of information are of the utmost importance here at Batteryboss.net. We have taken all the necessary steps to ensure that your shopping experience with us is 100% safe and secure. Buy FSP FSP350-40UGBBD 10Pin Double 6+2P adapter replacement with confidence!
How to choose correct laptop ac adapter?
Step 2.Check your connection plug size.It must be as same as yours.
Such as 5.5*2.5mm,4.0*1.7mm,4.0*1.35mm