 NSA60ED-190300 charger
 NSA60ED-190300 charger
 NSA60ED-190300 charger
 NSA60ED-190300 charger
 NSA60ED-190300 charger
 NSA60ED-190300 charger
Certification ISO 9001, RoHS, CE
Replacement Adapter JBL NSA60ED-190300 57W for JBL Xtreme 2 Speaker NDT19V-3C-DC
SKU: JBL17717-GSB577 In Stock! ETA: 3-7 business days!
( Viewed: 741 )
Reliability and security
adapter NSA60ED-190300, 19V 3A 57W, 100-240V 50-60Hz is a high-quality replacement for your original adapter, which meets all technical requirements for reliability and security.