 SLA030-D12-D04 charger
 SLA030-D12-D04 charger
 SLA030-D12-D04 charger
 SLA030-D12-D04 charger
 SLA030-D12-D04 charger
 SLA030-D12-D04 charger
Certification ISO 9001, RoHS, CE
Replacement Adapter Netgear SLA030-D12-D04 30W for Netgear Wireless Router Access Point
SKU: NET17422 In Stock! ETA: 3-7 business days!
( Viewed: 559 )
Reliability and security
adapter SLA030-D12-D04, 12V2.5A 30W, 230V 50-60Hz 0.5A is a high-quality replacement for your original adapter, which meets all technical requirements for reliability and security.