 A11-200P1A charger
 A11-200P1A charger
 A11-200P1A charger
 A11-200P1A charger
 A11-200P1A charger
 A11-200P1A charger
Certification ISO 9001, RoHS, CE
Replacement Adapter Chicony A11-200P1A 200W for Chicony MSI GE63 Raider RGB 8RE-012US
SKU: PUCHI17221 In Stock! ETA: 3-7 business days!
( Viewed: 473 )
Reliability and security
adapter A11-200P1A, 19V 10.5A(19.5V 9.23A) 200W, 100-240V 2.9A 50-60Hz (for worldwide use) is a high-quality replacement for your original adapter, which meets all technical requirements for reliability and security.